Uludağ 360°
BURSA / Uludağ 360° virtual tour in the air
360°AirPanoTour
ULUDAĞ 360° PANORAMİK SANALTUR
Uludağ; Marmara Bölgesinin en yüksek dağıdır. Bursa ili sınırları içinde, 36 Km mesafede yer alan Uludağ 2.543 m yüksekliği ile Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezidir. AirPanoTour Uludağ hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak havadan ve karadan 360º panoramik sanaltur sayesinde tüm dogal güzelliğini, otelleri ve pistleri görebileceğiniz yeni interaktif bir web sitesidir.
AirPanoTour 360º teknolojisi ile bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için yeni ortamlar aracılığıyla bir konumun eksiksiz bir interaktif turuyla ilk Uludağ’ın dogal güzelliğini , kayak pistlerini ve konaklama yerlerinin konumunu kusursuz bir şekilde gösteren tek sitedir. Site, Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yapılmıştır.
VR (Virtual Reality)
AirPanoTour 360º teknolojisi ile sanal gözlükle havadan Uludağ’nın eşsiz güzelliklerini seyredebilirsiniz.
A I R P A N O T O U R 3 6 0 º
U L U D A Ğ
Mitolojideki ismi Keşiş Dağı Olan Uludağ’ın çeşitliliği ile dünyadaki hiçbir dağ’ın bu kadar özelliği bir arada bulundurmadığı birçok yetkili tarafından da doğrulanıyor, Anadoluda yer alan Olympus dağlarının en gösterişlisi olduğu kabul edilen Uludağ, hem yaz mevsiminde, hemde kış mevsiminde ziyaretçilerini bağrına basıyor. Mart ayında yeşilin her tonunun görülmeye başladığı Uludağ, Yaz mevsiminin girmesiylede doruk noktasına ulaşıyor ve adeta bir çiçek bahçesi görünümüne bürünüyor.